Witamy na mojej stronie. Mam nadzieję, że jesteś zadowolonym użytkownikiem serwisu.

Strona ta powstała z inicjatywy zaistnienia w sieci. W internecie można natknąć się na miliony dużych, ciekawych fotografi, które mogą nadać się na ozdobę naszych pulpitów. Postanowiłem więc trochę ułatwić proces przeglądania tychże zdjęć, grupując je w kilka kategorii i dając możliwość dopasowania zdjęcia do parametrów ekranu. Dlaczego podjąłem się takiego zadania? odpowiedź jest prosta, mam pewne umiejętności, które pragnę zaprezentować światu.

Większość zamieszczonych tutaj tapet pochodzi z ogólnoświatowej sieci Internet i stanowi dziedzictwo oraz dorobek tysięcy bardzo często bezimiennych osób. My pokazując je naszym użytkownikom, kontynuujemy łańcuszek dobrej woli pozostawiając oryginalnym autorom ich prawa autorskie, a w przypadkach kiedy ich znamy umieszczamy zawsze odpowiednią adnotację i staramy się otrzymać zgodę na publikację.

Dokładamy wszelkich starań, aby umieszczane materiały zaspokajały prawa autorskie ich właścicieli, ale zdajemy sobie sprawę, że mogą zaistnieć przypadki, kiedy tak nie będzie - prosimy wtedy o kontakt - w celu wyjaśnienia sprawy, uzyskania zgody na publikację lub usunięcia zamieszczonych na stronie materiałów.

Jeśli uważasz, że w którymś miejscu serwisu zostały naruszone prawa autorskie, prześlij nam: link do strony internetowej lub inną informacją stanowiącą dowód, że materiały o których mowa, mają ograniczone prawa autorskie adres do miejsca w serwisie, gdzie te materiały się pojawiły Jak tylko otrzymamy od ciebie te informacje, podejmiemy szybkie kroki w celu uregulowania tych praw i usuniemy te materiały.

Widoczny adres naszej strony na każdej tapecie w prawym dolnym rogu nie stanowi informacji o prawach autorskich, jak i ich nie narzuca. Jest on tylko sposobem na dalsze promowanie naszego serwisu.

Dziękujemy za wyrozumiałość i mamy nadzieję, że każdy z odwiedzających stronę, znajdzie ciekawy obraz na swój pulpit :)